Головна Новини Барна наголосив міністру Квіташвілі на закупівлі вакцини для Тернопільщини

Барна наголосив міністру Квіташвілі на закупівлі вакцини для Тернопільщини

о.барнаНародний депутат України від Партії «Солідарність – Блок Петра Порошенка» Олег Барна особисто зустрівся з міністром охорони здоров’я Олександром Квіташвілі. Він підняв питання забезпечення ліками хворих з пересадженими нирками.

«Ситуація досить складна. Витрачені чималі кошти на операцію, зусилля, пережиті страждання можуть піти нанівець. Відсутність необхідних ліків призведе до відторгення органу. Люди більші чотирьох місяців шукають кошти на закупівлю лікарських засобів та медичних препаратів. Припинення лікування несе загрозу життю хворим», – зазначив Олег Барна.

Політик наголосив, що таке затягування означатиме фатальні наслідки для хворих, лікування яких невідкладне. Як відомо, на сьогодні через розкриття та руйнування корупційних схем тендерних операцій призупинилась закупівля медпрепаратів.

«Я надсилав депутатські звернення з цього приводу. Мене не влаштувала відповідь, що їх досі опрацьовують. Адже лікування хворих не може чекати. Тепер міністр охорони здоров’я взяв під особистий контроль та пообіцяв за тиждень врегулювати дане питання», – сказав народний депутат.

Окрім того, Олег Барна обговорив з Олександром Квіташвілі необхідність забезпечення Тернопільщини вакцинами та можливість їхнього виробництва в Україні.

За словами міністра Квіташвілі, ситуація загострилась через те, що останні 4 роки цією проблемою ніхто не займався. Лікарський бізнес був зосереджений в руках сім’ї Януковича, яка цікавилась лише найбільш прибутковими препаратами.

Народний депутат Олег Барна сподівається, що ситуація у сфері державних закупівель ліків докорінно зміниться за ініціативи міністра О.Квіташвілі.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here