Головна Новини Банда церковних крадіїв “полює” на раритетні видання Святого письма

Банда церковних крадіїв “полює” на раритетні видання Святого письма

128П’ять випадків проникнення та крадіжок з сільських храмів сталося на Тернопільщині за останні два тижні.

Міліціонери ретельно розслідують кожен факт і припускають – в області може діяти злочинна група гастролерів. Тому звертаються до священиків та громад подбати про безпеку своїх святинь, допоки крадіїв не затримають.

Найбільша спокуса для злодіїв – гроші та майно, що має історичну або матеріальну цінність. Приміром, з храму, що в селі Старий Скалат Підволочиського району, невідомі винесли дві церковні книги 1860 року видання. З церкви села Малий Ходачків Тернопільського району забрали Євангеліє, датоване початком дев’ятнадцятого століття. Сімсот гривень та Святе Письмо викрали з храму села Білівці, що на Борщівщині.

Міліціонери звертаються з проханням до настоятелів та прихожан подбати про безпеку своїх святинь, допоки триває пошук підозрюваних у вчиненні крадіжок.

Усе цінне церковне майно на час, коли не ведеться служба, ховайте у надійні та безпечні місця. Головам сільських рад та прихожанам варто подбати про охорону церков, особливо в нічний час, а також цілодобово, якщо споруда знаходиться на окраїні населеного пункту. На перспективу варто подумати про обладнання засобами технічної сигналізації.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here