Головна Безпека в місті Багатодітну мати, що народила дитину в туалеті та кинула помирати у вигрібну...

Багатодітну мати, що народила дитину в туалеті та кинула помирати у вигрібну яму, звільнили від кримінальної відповідальності?

Подія, що трапилася влітку, а саме 10 червня на Тернопільщині, приголомшила всю область. Тоді жінка народила немовля у туалеті, кинула його помирати у фекаліях, а тоді тіло закопала у лісопосадці.

За кілька місяців до цих подій, жінка розійшлась на деякий час зі своїм законним чоловіком. Згодом пара зійшлася знову. І коли, жінка зрозуміла, що вагітна, причому не від чоловіка, намагалася зірвати небажану вагітність. Пила якийсь чай, приймала ще якісь міри. Проте дитина продовжувала у ній жити, повідомляє ДОБА

Жінка помітно набирала вагу, змінювалась. Проте я чоловіку, так і свекрусі, з якою у нею були недобрі стосунки, пояснювала це то кістою, то препаратами.

І ось 10 червня настав день пологів. Жінка своїх чотирьох дітей відправила до свекрухи. Сама,ж як досвідчена породілля, взялась народжувати маля. І не вигадала нічого кращого, як народити у туалеті надворі. Пологи були стрімкі і дитина впала у вигрібну яму. Жінка встала і вийшла,  залишивши помирати бідолашне дитя серед фекалій у вигрібній ямі. За якийсь час повернулася, вийняла уже мертву дитину, загорнула у халат і і занесла у підсобку,де запхала згорток у пральну машинку.

Вже наступного дня, коли їхала з чоловіком у машині, прихопила із собою той згорток. Неподалік лісу закопала. Чоловікові зізналась. Проте сказала, що дитина народилась мертвою.

Коли подружжя повернулось додому, чоловік почав просити дружину розповісти про усе у поліцію. Згодом горе-мати так і зробила.

На суді жінка плакала та повністю визнавала свою вину. Суд визнав її винною та присудив чотири роки ув’язнення. Та згодом змінив термін на два роки умовно.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here