![vlcsnap-2021-06-17-13h04m02s427](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2021/06/vlcsnap-2021-06-17-13h04m02s427-640x360.jpg)
Триває реалізація обласної програми кредитування молодіжного житлового будівництва в Тернопільській області. Отримати кредит на житло за кошти обласного бюджету змогла ще одна молода багатодітна сім’я учасника АТО з Тернопільщини Петра та Наталії Пащаків.
Сім’я підписала в нотаріуса останні документи та отримала таку бажану двокімнатну квартиру. У рамках програми сім’ї надали пільговий довготерміновий кредит на житло на суму понад 700 тисяч гривень, повідомляє ТВ4