Головна Новини Аферист у Тернополі використав старий трюк – «залом купюр»

Аферист у Тернополі використав старий трюк – «залом купюр»

Старий, як світ трюк, продемонстрував невідомий зловмисник  у Тернополі. Аферист обшахраював продавця аптеки, використавши злодійський спосіб –  «залом грошей». Суть цього способу дуже проста: продавець зустрічається з покупцем, той бере товар (наприклад, новий iPhone) і передає гроші, які продавець перераховує, а там не вистачає, наприклад, тисячі. Зловмисник дивується, вибачається і просить гроші назад, щоб перерахувати самостійно. Так, дійсно, тисячі не вистачає. Тоді шахрай дістає ще одну купюру в 1000 рублів і доповідає в загальну пачку, але в момент перерахунку він встигає загнути приблизно третину суми. А в процесі діставання додаткової тисячі сховав заломлені гроші. Деякі продавці не перевіряють гроші ще раз і прибирають їх в гаманець. З тими ж, хто збирається перерахувати гроші заново, відбувається наступне. Покупець, пославшись на велику зайнятість, починає різко йти або тікати, а продавець, не встигнувши перерахувати гроші, опиняється перед складним вибором – рахувати, чи бігти за “покупцем”.
Суть такого шахрайства здебільшого полягає в тому, що під купюру меншого номіналу підкладається велика, яка при заломі залишається в руках у шахрая. Саме таку техніку і взяв на озброєння пройдисвіт у Тернополі, повідомляє

Відділ комунікації НП Тернопільської області. Під виглядом покупця зайшов до аптеки та захотів придбати ліки, однак зауважив, що має лише долари. Провізор погодилася обміняти гроші. Однак, взявши гривні до рук, покупець раптово передумав та захотів повернути валюту. Продавець віддала долари, а пройдисвіт, тим часом заломавши готівку, спритно поклав до кишені 1600 гривень. Тільки коли зловмисник покинув магазин, потерпіла виявила, що грошей не вистачає.
Поліцейські застерігають: аби не потрапити в подібну халепу, завжди ретельно перераховуйте отриману готівку та не погоджуйтеся на пропозиції невідомих обміняти валюту, розміняти купюри, або ж на інші фінансові операції!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here