Головна Новини АТОвець з Тернопільщини потребує негайної допомоги

АТОвець з Тернопільщини потребує негайної допомоги

У вересні 2015 року на Луганщині в зоні ведення бойових дій на фугасі підірвався БТР з українськими військовими. Про це навіть повідомляли по ТСН. Подія неординарна, оскільки з 11-ти хлопців восьмеро загинули. Одним з тих, що вижили є ЛЕСЮК ВІКТОР. Проживає з батьками в Тернополі, самі родом з Озерян. Батько його – афганець, військовий льотчик, воював в 2014. Віктор після трьох місяців Майдану пішов добровольцем і служив у розвідці, нагороджений бойовою зброєю, пише Звістка.

З його слів, йому пощастило найбільше: поломало таз, хребет, руки, ноги. Медикам вдалося врятувати його і поставити на ноги. Сім операцій, інвалідність, пенсія…

Саме найстрашніше, що після отримання бойового поранення, Віктор був звільнений зі служби “заднім” числом з вердиктом – травмувався внаслідок необережного поводження з вибухонебезпечними засобами. Без компенсацій , допомог та безкоштовного лікування. Без визнання бойового поранення.

2 травня Віктор вкотре поїхав у Львівський госпіталь – оперуватимуть коліно + проблеми з серцем, незгортання крові.

Щоб оплатити лікування, Віктор планує продати власне авто.

Пишу ще раз:
ЩОБ НА ТРЕТІЙ РІК ОПЛАТИТИ ЛІКУВАННЯ ПІСЛЯ БОЙОВОГО ПОРАНЕННЯ РОЗВІДНИК, ЩО ВОЮВАВ ПІВТОРА РОКУ, ПОВИНЕН ПРОДАТИ МАШИНУ !”,- написав на власній сторінці Михайло Онишко.

Номер картки Приватбанку 5168 7573 6585 1544 Лесюк Віктор Романович. Його тел. 0979993519. Прохання задарма не турбувати. Може зразу не відповісти, оскільки близько 3-ох тижнів перебуватиме в госпіталі.

Мій номер тел 0673615410 Онишко Михайло м.Борщів. ( для тих, хто не хоче йти до терміналу).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here