Головна Новини Асфальт відром і чоботом вкладали….

Асфальт відром і чоботом вкладали….

дорога

дорогаПід час підсумкової прес-конференції з нагоди першої річниці від дня призначення на посаду голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян видавав «перли». Час від часу в очільника ОДА, з невідомих причин, заплітався язик. Вирази «освідчений стадіон», «я з вами стрічаюсь», «незалежно хто до якої партії належить, хто якої окраски» були рясно «оздоблені» русизмами. Але, мабуть, найбільш веселою була картина технології будівництва доріг, яких цьогоріч набудували на 172 мільйони гривень, пише Погляд

«Якщо тими роками ми чуть-лі асфальт носили відром і основний каток це був чобіт, то цього року ми використовуємо сучасну техніку і імпортну і вітчизняну, яка у нас лишилася. Нещодавно мав за честь перерізати стрічку дороги, яка коштує 37 мільйонів . Це на півночі нашої області 27,2 кілометрів. В цьому році ми майже 10 кілометрів зробили в сторону Львова. І нам в наступному році залишається 11 кілометрів і ця дорога буде в наступному році зроблена. І приємно, що до границі, як і з Рівним так і до границі сьогодні з Львовом в нас буде нормальна дорога.

Мені також приємно сказати, що в сторону Підволочиська ми зробили майже 15 кілометрів дороги. Три кілометри від моста і знову ж таки тут від Тернопільського району до Підволочиського. І в наступному році плануємо теж цю дорогу повністю завершити.

Розпочато будівництво 10 кілометрів дороги в Заліщицькому районі. І ми маємо вийти у наступному році ще 50 кілометрів. Це і в сторону Камянець-Подільська Борщівський район, це в сторону Черновіць. І знову я думаю, як повернути, сюди, до Тернополя.

В планах в мене є, і я знов таки на зустрічі з Президентом буду просити, це будівництво доріг об’їзних навколо Бережан і будівництво об’їзної дороги навколо Теребовлі. Сьогодні, з мером міста спілкуючись, ми домовилися, що найближчим часом разом з облавтодором буде переглянуто проектно-кошторисну документацію і ми будемо думати, як побудувати в перспективі нову об’їзду дорогу навколо міста Тернополя. Так що справ дуже попереду багато», – заявив Валентин Хоптян (цитату передаємо дослівно).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here