Головна Новини Архиєпископ УАПЦ міг спокійно приставати до дівчат в нічному клубі

Архиєпископ УАПЦ міг спокійно приставати до дівчат в нічному клубі

Голова Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія, вірна УАПЦ Наталія Шевчук закликала не карати Тернопільського архієпископа Мстислава за гулянку та масову бійку у барі «Сіті».

Цю заяву оперативно розмістили на офіційних сайтах Української автокефальної православної церкви та Тернопільської єпархії під загаловком «Гріхопадіння однієї овечки божої завжди викликає сум для всієї отари», – пишуть Тернополяни.

«16 жовтня цього року у програмі ТСН Тиждень (Телевізійна служба новин) загальнонаціонального каналу «1+1» було продемонстровано відео, де фігурує кілька осіб, які належать до кліру Тернопільської Єпархії УАПЦ, а саме:

Керуючий Тернопільською Єпархією УАПЦ Високопреосвященніший архиєпископ Тернопільський і Подільський Мстислав (Гук);

Настоятель храму Різдва Христового м. Тернополя митрофорний протоієрей Ігор Семирозум;

Скарбник храму Різдва Христового м. Тернополя митрофорний протоієрей Володимир Герасимчук;

Іподиякон Віталій Окунський.

Гріхопадіння однієї Овечки Божої завжди викликає сум для всієї Отари.

Тому нам, вірянам УАПЦ, вельми прикро спостерігати за тим, як Високопреосвященніший архиєпископ Мстислав на очах у всієї України та за участю кліриків його Єпархії демонструє неприйнятну для архиєрея та ченця розкуту сексуальну поведінку та грубо порушує священні канони (27, 42 та 54 правила святих апостолів).

Разом з тим, КЕРУЮЧИСЬ ДУХОМ ХРИСТИЯНСЬКОЇ ЛЮБОВІ, а також тим, що УАПЦ наразі не є канонічно визнаною Помісною Церквою світового православ’я, а, отже, формально не зобов’язана ЗАВЖДИ та В УСЬОМУ діяти у точній відповідності до канонічного права Православної Церкви.

Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія закликає Предстоятеля УАПЦ Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Макарія та Архиєрейський Собор нашої Церкви УТРИМАТИСЯ від розгляду даного інциденту у церковному суді та НЕ ЗАСТОСОВУВАТИ стосовно архиєпископа Мстислава та його кліриків канонічних санкцій, що відповідають задокументованим на відео канонічним порушенням,» – йдеться у заяві.

 

Нагадаємо, журналісти новинної служби «ТСН» продемонстрували сюжет, де архієпископ Мстислав всього кілька днів тому пиячив, бився та розважався з дівчатами у «ковбойському» барі «Сіті».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here