Головна Новини Антимопольний комітет не може контролювати ціну на маски

Антимопольний комітет не може контролювати ціну на маски

Порушень щодо встановлення цін в аптеках Тернополя антимонопольний комітет не зафіксував. Про це Суспільному повідомила начальниця відділу досліджень і розслідувань обласного відділення Антимонопольного комітету України Надія Чорномаз.

“Ми моніторимо основні, самі більші торгові мережі і основні, самі більші аптечні мережі. При виявленні ознак порушень будуть вжиті відповідні заходи. Що стосується аптек, суттєвого підвищення цін на ті препарати, які ми моніторимо, немає. У тих мережах, в яких ми моніторимо, масок немає. Якщо там десь якісь аптеки, не зрозуміло де, і продають такі маски, ну це не наші повноваження – дійти до кожної аптеки, ми все таки антимонопольний комітет, який має контролювати суб’єктів господарювання, які мають ринкову владу і можуть вплинути в загальному на ситуацію на ринку.”

24-го березня Тернопільська обласна прокуратура звернулася до обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України – проконтролювати ціни на товари медичного призначення. У листі йшлося, щоб Антимонопольний комітет згідно зі статтею 7 Закону України “Про Антимонопольний комітет України” проконтролював дотриманням вимог законодавства про захист економічної конкуренції під час регулювання цін на вказані товари.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here