![1](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/12/1-15-640x480.jpg)
Війна продовжує забирати життя найкращих синів України. До Борщівської громади надійшла страшна звістка – білим ангелом повертається додому ще один захисник – новітній український Герой.
Під час мінометного обстрілу поблизу населеного пункту Бахмут Донецької області загинув кулеметник розвідувального взводу 2 стрілецького батальйону військової частини А0998 солдат Володимир ЖАРИЙ, 26.06.1995 року народження, уродженець села Верхняківці Чортківського району.
Вчора, 27.12 борщів’яни на колінах зустріли Героя: Володимира ЖАРОГО.
Герої не вмирають, а навічно вписують своє ім’я в історію України.
Чин похорону Володимира ЖАРОГО відбудеться 28 грудня о 11.30 год. в селі Верхняківці.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/12/2-12-scaled.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/12/3-10-scaled.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/12/4-3-scaled.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/12/5-3-scaled.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/12/6-2-scaled.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/12/7-1-scaled.jpg)
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/12/8-scaled.jpg)