Головна Новини Азаров надає по руках своїм підлеглим

Азаров надає по руках своїм підлеглим

Азаров

АзаровПрем’єр Микола Азаров заявляє, що в державному апараті вибудувана система, що дозволяє попереджати факти корупції. Про це він сказав в інтерв’ю KyivPost.

“Держава не дозволяє собі тринькати кошти на дорогі автомобілі. Наведіть хоч один такий приклад – немає таких прикладів!”, – заявив Азаров.

“А якщо якийсь ідіот серед десятків тисяч державних службовців собі щось дозволяє, то, по-перше, йому по руках дають і він цього не робить (як ось приклад з позавчорашнім харківським підприємством), а по-друге, сама система вибудувана так, що не дозволяє цього зробити”, – зазначив він.
“Він дуже хотів купити BMW X5 – але не купив, бо казначейство не пустило, платежі вчасно були зупинені. Вибудувано таку систему, яка дозволяє економити на тому, на чому можна заощаджувати. А на тому, на чому не можна економити – ми не економимо, і це дозволяє нам розвиватися”, – додав прем’єр.
За його словами, він дізнався про випадок з BMW X5 зі своєї сторінки на Facebook.
“Так, звідки я дізнався про BMW-то? З Фейсбук. Я зайшов на свою сторінку, і якийсь мій кореспондент пише: ось на чорнобильців у вас грошей не вистачає, а на Х5 вистачає! Я відразу ж дав команду розібратися”, – сказав Азаров.
Як відомо, директор Харківського державного підприємства “Теплоелектроцентраль-2 Есхар” намагався купити автомобіль BMW X5, після чого був звільнений.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here