![11](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/07/11-640x427.jpg)
З тілесними ушкодженнями до реанімаційного відділення 19 липня бригада екстреної меддопопоги госпіталізувала п’ятнадцятирічного жителя Бережанського району. Травми хлопчик отримав в результаті аварії, яка трапилася ще 17 липня.
![](https://realno.te.ua/wp-content/uploads/2022/07/1WhatsApp-Image-2022-07-20-at-10.46.33.jpg)
При виїзді слідчо-оперативної групи стало відомо, стало відомо, що неповнолітній перебував в автомобілі, як пасажир.
Дорожньо-транспортна пригода трапилася близько 22:00 на автодорозі “Бережани-Вербів”, неподалік села Лапшин. Дев’ятнадцятирічний водій автомобіля Volkswagen Golf IV не впорався з керуванням, автомобіль з’їхав у кювет та перекинувся.
Триває слідство згідно зі статтею 286 ККУ.