Головна Новини Автомобілі-«двійники»: як тернополянам вберегтися від проблемної покупки (Фото і Відео)

Автомобілі-«двійники»: як тернополянам вберегтися від проблемної покупки (Фото і Відео)

Під час перевірки документів виявлено, що номер кузова на транспортному засобі та в реєстраційних документах не співпадає», – повідомлень такого змісту в оперативних зведеннях поліції останнім часом стало дуже багато. Поліцейські під час зупинки транспортних засобів та їх перевірки виявляють так званих «двійників».
За даними управління патрульної поліції, з початку року було виявлено 32 водіїв, у котрих документи чи номери агрегатів їхніх автомобілів були з явними ознаками підробки.
Як повідомив, тимчасово виконуючий обов’язки командира третьої роти УПП в Тернопільській області Володимир Сенюх, проблемні автомобілі після виклику слідчо-оперативної групи вилучають на штраф-майданчик для проведення усіх необхідних експертиз.
У сервісному центрі МВС стверджують, без відповідного фахового досвіду виявити підробку важко. Тому, задаючись ціллю придбати автомобіль, жителі краю, насамперед, мають переконатися, що купують справжнє авто.
– Не полінуйтеся  приїхати з власником транспортного засобу, в котрого збираєтеся придбати автомобіль,  до найближчого сервісного центру,-  каже головний спеціаліст сектору персоналу та зв’язків з громадськістю регіонального сервісного центру МВС Василь Барановський. –  Тут ви матимете  змогу перевірити реєстраційні документи та номери агрегатів машини за наявними інформаційними базами.
Якщо у Вас виникла підозра щодо легальності авто, ви можете звернутися до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру для проведення відповідних екс­пертиз та досліджень.
Дії тих, хто займається протиправним, Кримінальний кодекс кваліфікує статтею 290. За заміну без дозволу відповідних номерів агрегатів транспортного засобу можна отримати штраф від п’ятдесяти до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=YHDUFRNZEfk&w=560&h=315]