Головна Новини Автомобіль, Starlink, будівельні матеріали та продукти: волонтери «Української команди» знову везуть допомогу...

Автомобіль, Starlink, будівельні матеріали та продукти: волонтери «Української команди» знову везуть допомогу на фронт (відео)

Волонтери «Української команди» в Тернопільській області сортують допомогу, яку відвезуть на фронт у рамках проєкту «Військова пошта».

Туди вони доставлять адресні посилки воїнам, Starlink, автомобіль, продукти харчування та інші речі, які потрібні у зоні бойових дій для облаштування позицій.

– Збройні сили України просуваються вперед, тому повинні облаштовувати нові позиції. Для цього воїнам потрібен інвентар – утеплювачі, скоби, цвяхи та інші речі. З початку повномасштабної війни ми постійно підтримуємо контакт з нашими бійцями. Вони кажуть, яких речей найбільше потребують. На основі їхніх запитів формуємо допомогу, – зазначив лідер «Української команди» на Тернопільщині, народний депутат Микола Люшняк.

Волонтери доставлять допомогу для трьох тернопільських бригад, які захищають Україну від окупантів.

Волонтерка «Української команди» Тетяна Комісарчук перед кожною поїздкою «Військової пошти» на своїх сторінках у соцмережах відкриває збір коштів.

– Хлопці радіють, коли я їм телефоную і кажу, що ми все купили. Для них це велика підтримка і підтвердження того, що тил працює, – наголосила Тетяна Комісарчук.

Більше – у сюжеті.