Головна Колонка автора Гірка, але правда

Гірка, але правда

evromaydan trnopil 27 (10)Нарешті Україна дізналася іншу правду. Відео – продемонстроване минулої п’ятниці  у Верховній раді показує багатьом до цього невідому сторону конфлікту між мітингувальниками Євромайдану та правоохоронцями. 

Виявляється, що окрім мирного мітингу, інформація про який переросла вже у пропаганду, ще відбувались провокації і заклики до повалення конституційного ладу.

І як би не ставилися опозиційні народні депутати до перебігу подій, слідство не має права не досліджувати  такі провокаціі і все те, що сьогодні вже відомо про початок Євромайдану.

Прикро, що не всі телеканали готові були показувати відео, на якому видно молодиків, котрі не просто провокують працівників міліції, а  завдають їм жорсткі удари палицями, ланцюгами, розпилюють сльозогінний газ та кидають вибухівку.

У таких історіях не повинно бути однобокості. І ЗМІ, які претендують, а об‘єктивність? не мають права не демонструвати другу точку зору – хоча б тому, що  її активно воліють приховати деякі націоналістично налаштовані так звані очільники Євромайдану.

До всього, мене особисто вразив виступ священика, який закликає до атентату. І хоча йдеться про події дворічноїдавнини, продемонcтрувати цей запис на всю Україну було більш, аніж доречним. З таких закликів починається те, чого боїться весь цивілізований світ…

Слова атенат, до якого закликає церковник, означає «вбивство».

Як може духовна особа, котра по суті своїй має «сіяти в серцях людей  мир та спокій» , відкрито та публічно закликати до небогоугодної справи? Невже в нашій державі існують паростки релігійного екстремізму?

І чи зрозуміє паства будь-якої церковної громади такі заклики? Тим більше на Тернопіллі, де розташовані дванайбільших в Україні духовних центри…?

І тут пригадується відомий вислів про те, що революцію задумують романтики, роблять її фанатики, а користаються негідники. У випадку з Україною, негідники, здається, вже почали свою чорну справу…

Андрій Чоботаренко