Головна Колонка автора Cпасіба галицькому народу за Тягнибока і “Свободу”!

Cпасіба галицькому народу за Тягнибока і “Свободу”!

Степан Барна

Степан БарнаСтепан Барна, не перестає вражати громадськість, але в кожному жарті, нажаль, є доля… жарту. Отже блог, Степана Степановича на gazeta.ua

Боїнг 747 робить коло й приземляється в гостинні обійми аеропорту міста Тернопіль.
На аеропорту великими літерами вивіска: Вас вітає Тернопільщина – територія, вільна від корупції. Зразу кидається в очі ідеальний стан доріг й велика кількість людей похилого віку на новеньких автівках. Відчувається – потрапив у Франкфурт-на-Майні.
У діловому центрі міста височіє його гордість – будівля Аграрної біржі. У ній завдяки стипендії імені Тернопільської обласної ради проходить практику талановита сільська молодь.
Кому завдячують щасливі тернополяни, до яких прилітають за досвідом сінгапурці, гонгконгці й плачуть від заздрощів мешканці Монако?
Відповідь проста – в області виконана програма ВО “Свободи” . Майже три роки тому несказанно Тернопільщині пощастило – в обласній раді більшість отримала саме ця політична сила на чолі з Олегом Тягнибоком.
Завдяки цій команді професіоналів Тернопільщина перетворюється на галицького тигра, що локомотивом тягне за собою Україну, й не побоюся цього слова, Європу.
Приходу економічного чуда з нетерпінням чекають й мешканці Львівщини й Івано-Франківщина . Цим регіонам пощастило менше – “Свобода” там здобула більшість лише рік тому.
Це не утопія Томаса Мора й не казки діда Панаса. Це програма ВО “Свобода”, яка два роки тому отримала більшість в Тернопільській області.

Далі – просто витяги з програми:
– Скасувати ухвалені з порушенням законодавства та регламенту корупційні рішення ради.
– Покласти край рейдерським атакам, земельним та майновим аферам
– Заснувати обласну біржу аґрарної продукції та сировини. Створити обласний сільськогосподарський гуртовий ринок.
– Зберегти у комунальній власності та відновити роботу Тернопільського летовища.
– Створити енергокомплекс на базі Малашівського сміттєзаводу
– Покращення якості життя
– Заснувати іменні стипендії обласної ради для сприяння сільській обдарованій молоді у доступі до якісної освіти.
Програми ВО”Свободи” до Львівської та Івано-Франківської облради дуже схожі, але ж часу було ще дійсно мало. Чекати залишилось рік – СВЯТО НАБЛИЖАЄТЬСЯ…

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here