Головна Колонка автора Як бабло перемагає ідею…

Як бабло перемагає ідею…

алкоголь

алкогольМи вже піднімали питання непослідовності кроків тернопільської влади. Та сьогодні черга дійшла до дозволу торгувати алкоголем в нічний час в святкові дні. Всі ми добре пам’ятаємо цю заборону шквал дискусій та гучних заяв.
Пів року ВО Свобода вішала собі ордени і медалі за те, як самовіддано і натхненно бореться з «зеленим змієм». Мало того, автору проекту рішення, голові ТОО Твереза Тернопільщина, Михайлові Головку за таке «благе діло» замість ордену, градоначальник виділив безкоштовний офіс та не простий, а в центрі мста, ще й 76 метровий. В якому за задумом пана Михайла має знаходитись пропагандистський штаб по боротьбі з алкоголізмом. Все в ідеалі виглядає дуже гарно, сонячно і безхмарно. Проте нещодавнє рішення виконавчого комітету змушує задуматись над суттю деяких рішень сесії, та послідовністю подій.
Травень 2011, міська рада приймає рішення про заборону продажу алкоголю в нічний час, проте на протязі літа декілька разів журналісти «ловили» не чесних на руку продавців, які його ігнорували, паралельно в місті це питання контролювала муніципальна поліція.
Серпень 2011, скоріш кінець серпня, коли містяни відзначали масовими гуляннями День міста та День Незалежності, а влада проводила змагання з водно-моторного спорту, спеціальним рішенням виконкому в ці дні повернули пивні палатки в парки, які зауважте, були заборонені ще рішенням попередньої влади. Тоді очільники міста апелювали до європейськості, та бажанням гостей освіжитися пивом. Хоча їхній побратим-борець за тверезе місто, подав на ці дії у Прокуратуру, і за його словами відповіді нема.
Листопад 2011, пройшло рівно пів року, і ось нове рішення по дозволах на розміщення пивних палаток, про дозвіл торгувати алкоголем вночі в святкові дні.
Щось мені спадає на думку, зовсім невтішний проте цілком імовірний висновок з цієї не банальної історії. А саме, гарна ідея боротьби з алкоголем вночі додала балів правлячій більшості, особливо на фоні деяких проблем місті (ставимо плюс Михайлові Головку), проте гроші, які можуть зробити все, особливо в нашому місті і особливо від продажу спиртного, перемагають, і виділений в центрі офіс, виглядає на те щоб відкупитися від контролю Михайла. Проте Сам пан Головко пишучи проект рішення мабуть і не думав, що його гарну ідею більш прагматичні побратими перетворять на корупційний механізм, адже якщо існує заборона і є механізм її зняття, то тільки лінивий і бідний нею не скористаються.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here