Головна Колонка автора Чому Тернопіль такий консервативний

Чому Тернопіль такий консервативний

Тернопіль місто цікаве. А ще цікавішими є політики, які своїми ідеями епатують на лише місцевих жителів, а і столичних журналістів. Дуже яскравим та неординарним є представник  Степан Барна, який з періодичністю раз в тиждень, а то і частіше, шокує всіх своїми свіжими та інноваційними ідеями. Проте судячи з критики у соціальних мережах та на форумах  Тернопіль не готовий до свіжих ідей, а з іншої починають появлятися листи громадян, які просять пана Степана схаменутися і не висловлювати своїх напівбожевільних ідей. От цитата одного, нещодавно оприлюдненого листа на одному з інтернет ресурсів:

«…..Пане Степане, якби ви спустилися до людей, не зважали б вони, яку партію ви представляєте. Якби ви зробили хоч щось, маючи певні важелі в руках, для себе. А попри себе  – і для інших.  Це помітили б, і можливо, хтось навіть би й подякував.  А натомість маєте, те, що маєте:  ваші ідеї надто прогресивні для нас, простих смертних.   А ми, прості люди, тяжко працюємо, щоб оплатити вам тяжкі трудові будні.  І поки хтось сидить собі тихенько, щоб із «кормушки» не зігнали, а то навіть робить вигляд, що працює,  Степан Барна гордо кидає виклик.  І все було б дуже смішно, якби не було так сумно. Скільки ще таких клоунів  в якийсь день цинічно вилізе, щоб показати тернополянам,  що не вміють вони обирати людей, які гідні довіри?».

Складається враження, що такі от листи мали би заполонити електронні, і не лише, скриньки всіх редакцій міста та області. Проте, подібні слова мають звучати не до депутатів, а до конкретних фракцій, які вирішують долю міста та області. Адже, як бачимо, мерам можна фантазувати, а Степану Барні, ні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here