Головна Колонка автора Чим завинили іноземні студенти Новій Тернопільській?

Чим завинили іноземні студенти Новій Тернопільській?

Нова тернопільська

Нова тернопільськаОтримавши чергову паку преси з рідного Тернопілля остовпіла від першої шпальти одного з провідних видань області – Нової Тернопільської газети – в якому на всю сторінку красується мавпа в обнімку з блондинкою і кричить заголовок: «Біля «Орнави» лилася чорна кров… араби з неграми билися за наших курвів».
Та заголовок лише привідкрив зміст того, про що йдеться в статті, і як виявилося, був лише «квіточкою»…
Стаття описує хід «розбірок» біля одного з ТРЦ міста, в яких замішані іноземні студенти, які навчаються в кількох Тернопільських ВНЗ. Проте зміст статті не важливий, а важлива форма подачі інциденту, який розгортався.
Автор статті, який з незрозумілих причин не вказаний, вважає, що іноземні студенти покращують лише добробут викладачів вишів і от як він це описує:

«Для Тернополя ж така масована «чорна навала» означає загострення криміногенної ситуації, спалах проституції, поламані долі наших дівчат та жінок, невідомі хвороби…»

Наче забуваючи, що ці студенти живуть в місті, тратять свої «зелені» тут же, та що й говорити, репетиторство, ринок квартир, трата грошей на харчування і таксі все це інвестиція в місто.
Та й справа врешті не в тому, як це все описано, а втому, що Тернопіль втрачає своє інтелігентне обличчя, коли друкований засіб масової інформації дозволяє собі таке порівняння хай навіть чорношкірих студентів з вибачте, мавпою, та і людей афроамериканців «чорними» називає, а ще стаття явно ксенофобська і расистська. В ній чітко простежується не терпимість до інших культур і рас. А ще хочу від себе додати, про невинуватість Тернопільських дівчат, які так швидко ведуться на гроші іноземців і потім роблять з себе жертв. Тож розум і розуміння має бути з обох сторін, а не з одної.

Галина Германська

26 КОМЕНТАРІ

 1. Коли побачила ту статтю,мене охопив жах!!!!!!Я не повірила,що в нашому місті журналісти можуть бути такими жорстокими!!!!А найбільше,з”явилося бажання побачити ту людину,яка дозволила,щоб ця стаття побачила світ!

  • Жах охопить Вас, Зорянко, коли чорний чобіт чорною пикою буде чесати вам за вушком, гладячи при цьому ваші стегна. А стаття – правда. Істина

 2. Зоряно ви певно помилилися у висловлюванні. Журналісти не допускають такої дикої жовтухи!

 3. У кого є скан цієї статті? Хочу почитати. Бо сама із Києва і вже починаю переживати за своїх друзів африканців у Тернополі.

  • Ось і сиди там у Києві. Ти про Тернопіль знаєш шо? Ти коли тут останній раз була. Чи ти знаєш про конфлікти, проблеми з “мавпенятами”. Вони ж вже не рулять… нюх втратили… скоро буде велика різня.

  • Хто автор то питання до редакції, бо під рекламою політиків всі хочуть свій підпис побачити, а от під таким немає сміливості поставити своє прізвище!

 4. та й взагалі все що написано в статті, як я дізналася – маразм!!!
  Народ, особливо хлопці-українці, можливо справа в вас, а не в дівчатах? Можливо Ви, так, саме ви робите щось не так, внаслідок чого дівчата більше часу проводять із африканцями чи арабами?
  скажу на власному прикладі. Влітку минулого року, я місяць прожила в Англії. Навчалася точніше у коледжі. Зі мною начались студенти із Африки, Іспанії, Оману, Росії – і все було добре. Ніякого расизму…
  Чому в нашій країні настільки усі ненавидять інших? Хто Вам дав право вважати, що українці – най най?
  Народ!!!!
  Ми всі однакові! Ми всі люди.

  А дівчата не повії… Просто почуття приходять іноді не до українців, а до тих самих африканців.

  Думайте головою перед тим як писати подібні статті.

  • Проблеми не у хлопцях-українцях, а у шльо, які мандрують в “Орнаву”, сідають там за столик, стріляють оченятами і чекають, поки їм поставить пиво “мавпеня”. А чим ширше у “мавпеняти” ніс – тим краще, бо у нього тоді і товстий гаманець. Так до чого тут сексуальна сила “мавпенят”? Ви ж це мали на увазі…

  • А дівчата – не повії. Вони так і не думають. Це ж “фліртом” нинчє зветься…
   Просто за “продукти”

 5. За…бали, с..ки, толерасти…… підари і уйобки…. шо, юлядь, за коментарі…. тільки моральні уроди можуть таке писати, живучи в Україні…… їдьте на х… разом з неграми в Африку

  • В Африку пора Вам! Прямо в гості до племені канібалів бо дивуюся як такого вишкребка носить земля!

 6. А чи знаєте ви про згвалтування “мавпочками” Тернополянок? А чим знаєте ви про поведінку арабів на лекціях у жінок-викладачів? Не плетіть дурниць. Ви не буваєте в тому барі і не бачите тих неподобств, які там є! Пишете казна що. Університети приховують правду, бо гроші йдуть. А в Тернополі назріває соціальний протест. І вилятися він може чорною кров’ю.

  • Тернополянин, бачу Вас сильно образили.
   Може просто у Вас проблеми з дівчатами?? Нападаючи на іноземних студентів знаходите спокій чи самореалізуєтеся? Якщо так противно, то не ходіть у “Орнаву”, у Тернополі є багато інших закладів)) і кращих)) хіба може Вам про них не відомо.
   На рахунок наших дівчат…ну то як кому хочеться так і робить.
   Останнім часом, нажаль, більшість з «сильної» половина Тернополя (по ідеї хлопці) сильно не приваблюють. Як не схожі на гомосексуалістів, то зашмаркані і недогляджені. І злі на весь світ. Навчіться спочатку доглядати за собою, а потім критикуйте інших.

   • Ходити я буду туди, куди мені заманеться. Я у свому місті, де я народився і живу уже багато років. Я одружений, тому не маю проблем із дівчатами.
    Я не ображений на “мавпочок”, але якщо так ставитися до своєї культури, до свого етносу, як Ви, шановно панночко, то через 20-30 років у нас не буде міста Тернополя. А я цього не хочу. Потрібно щиро любити СВІЙ народ, СВОЮ мову і культуру, а не йти в рабство у своїй країні.
    Ви, панунцю, далекі до соціальних проблем, очевидно, що вам не багато років і досвіду, тому спеціально для вас я поясню звичною Вам мовою: “Якшо трахатися з мавпою – ти народиш мавпу, навіть якшо ти – людина. Якшо цим займатися з негром, арабом, азіатом – буде у тебе негр, араб, азіат. А ти хто? Задумайся, панночко, доки не пізно”. Дякую за увагу.

 7. Погодитись чи не погодитись із формою подачі інформації-це одне, хоча і про це потрібно думати, а головне в іншому:правду написала газета чи ні?!!!Напевне гірку, для нашого народу, правду. А де ж міська, обласна влада? Чим керуються у своїй роботі керівники вузу? Видно для них важливими є лише гроші і їх кількість.Суспільство потрібно будити.Всі небайдужі зобов’язані діяти!!!

 8. Вони, наглота, роблять, що заманеться, а наші курви ведуться. Звичайно, важко змиритися, але так є. Поки валять наших дівчат, нас ще й осуджують. Це не лише проблема Тернополя((( Скиньте окуляри.

  • Це не проблема – це біда. Але, повірте, і це минеться. 75-80% шлюбів із представниками південних країн розриваються на перших 5-7 років. Тому, через кілька років і у Тернополі настане “відлига”. Будуть арабчики знов шукати пригод на об’їзній. А там теж багато цікавого…

 9. Я була у Франції, була у Німеччині, мавпи всюду однакові. Просто Європа погоджується на те щоби негри, араби і інша нечистота мала їх всіх в усі дірки. Це їх вибір, їх виховання…Але у тій самій Німеччині чи Франції ще є люди, які намагаються цьому протистояти.
  Щодо українських дівчат, яких не збуджують україські хлопці, то то дівчата ваша проблема в більшості випадків…вам хочеться великого чорного члена і товстого гаманця. А це продажність, милі мої.
  А стаття, певно файна, раз такий кіпіш підняла. Може у когось є текст? Хотолось би почитати…
  Це був би прекрасний день, якби мавпи перестали пертися вагонами до України, нехай бастують, нам то на руку, але чомусь вони пруть ще більше у країну, де “їх ображають”, мазохісти…?

 10. А до чого тут пані авторко Галино Германська ви вживаєте “афроамериканці”? Це ж негроїдна раса, негр, це раса. Де взялися в Кенії і Нігерії афроАМЕРИКАНЦІ… Америказіція тупа…

 11. Шановні громадяни, прочиавши усі коментарі, я чесно кажучи в шоці: як можна так сильно зневажати свій народ, свою культуру, свій етнос та свою мову.
  Що з Вами робиться? Ви за роші готові продати усе? Готові мовчати, бо у Тернопіль ідуть інвестиції? Про що шановні Ви говорите?
  Люди іншої раси заполоноли Тернопіль своєю некультурою та неповаою до нас, адже вони впевнені у своїй безнаказаності. Чому в Києві, наприклад, вони поводяться набагато спокійніше? А в Тернополі “гуляй душа”?
  Дівчата наші також не святі. Надивились фільмів і хочуть легкого безтурботного життя, і готові на все, лиш би іноземні студенти “вливали свої інвестиції в них”. Чому “орнавівські” дівчата замість того, щоб вчитись чи працювати торгують своїм тілом так безглуздо? А тому, що лінь переважає над мораллю. Ось така проста істина.
  Але перед тим, як піднімати це питання, потрібно було б можновладцям задуматись, чому дівчата торгуюють собою, можливо за відсутності робочих місць на ринку праці, може через те, що вони залишились без наляду бо батьки закордоном,…перчисляти можна багато, та навряд чи комусь це потріно.
  P.S журналістці Нової азети – низький уклін, що вона не побоялась, і висловила свою думку!

  І ще, хотілось би додати, що в першу чергу на “червоне крісло” потрібно визивати не журналіста чи головного редактора, а керівників ТЦ Орнава, які розвели притон та покривали його стільки часу.

 12. ВІВА тернопольчанам.
  Особливий уклін журналістам.
  У Львові така ж проблема, але ЗМІ бояться про таке писати. Виганяйте їх з Тернополя до себе на пальми!!!

 13. привіт усім!посудіть логічно,на рахунок продажності дівчат.ви рахуєте що в політесі чи в іншому вищому навчальному закладі дорого чи можливо наджвичайно пристижно вчитися????я б не сказала,до того ж в Тернополі….
  так про які гроші ви кажете????якби вони мали багато бабосів то б вчилися в кращих країнах типу Англії чи Франції…так шо немає на що вестися…але я можу сказати,що і про українців в багатох країнах погано відзиваються,називають по гірше…можливо і є проблемні іноземні студенти в Тернополі,але переважно наші хлопці починають іздіватись з них,а вони хочуть почуватися такими як всі та просто дружити….а всякі сволочі,які їх називають МАВПАМИ,нехаю поїдуть і подивляться як до наших ставляться,може відчує як це бути ізгоєм…так що якщо є один два афро який домагається до дівчат це треба конкретно називати імя,і не прирівнювати всіх…я особисто би будувала любовні стосунки з іншою расою,бо не мій тіпаж,але є дівчата які реально закохуються одружуються і т.д….

 14. Не треба ля-ля, нормально ставляться до Українців у закордонних вузах. Якщо ти себе нормально ставиш – то і до тебе нормально ставляться. А мавпи вони і є мавпи всюди. Я в Німеччині жила в гуртожитку з негритянками, то таких свиней за все своє життя не бачила. Вони навіть не спроможні собі дупу витерти після того як сходять в туалет. То про що ви говорите?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here