Головна Колонка автора Степан Барна написав лист Святому Миколаю

Степан Барна написав лист Святому Миколаю

Степан Барна

Степан БарнаПройшов рік, а прохання до св.Миколая і далі актуальні. Мабуть, були не чемними:)
Лист Святому Миколаю.
Святий наш покровителю Миколаю! Поклади під подушку їм розуму. Поклади любові до України. Святий Миколаю, розкажи їм у їхніх снах, що їхні межигір’я, яхти і гелікоптери – тлінь. Розкажи їм, що золотий унітаз це не те, для чого варто прожити життя. Втовкмач в їхні голови, що вони не вічні.
Даруй їм розуміння доброї справи. Вдихни в них любов до ближнього. Хай вони прокинуться й зрозуміють: подати руку слабшому, це не “впадло”, а шляхетно. Що допомагати ближньому, це не “в западло”, а по-християнськи , що “піліть бюджет” – це не “розвесті лохов”, а порушення заповіді “не вкради”.
Святий Миколаю. Ти добрий. Тобі відомо, що таке співчуття. То дай їм здоров’я. Дай їм здоров’я, бо в здоровому тілі здоровий дух. А там де дух – там любов до ближнього, до землі, на якій народився. І до людей, що живуть поруч.
Святий Миколаю, даруй їм таку ласку. Даруй, бо ми не такі добрі й терплячі, як ти, Святий наш покровитель. Даруй, бо ми вже не в силі їм щось дарувати. Даруй, бо чаша нашого терпіння переповнена.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here