Головна Колонка автора Прощавай Соціальний магазин

Прощавай Соціальний магазин

Сьогодні предметом нашої уваги знову став Соціальний магазин, а саме його відсутність. Минулого тижня, ми вже звертали Вашу увагу на те, що з невідомих причин Соціальний магазин в центрі міста, а саме на вулиці Руській чи то ЗАЧИНЕНИЙ, чи то на РЕМОНТІ, і висловили припущення, що він більше не існуватиме як магазин з дешевими цінами.
І от наші побоювання виявилися не марними. Сьогодні, на магазині з’явилося нове велике оголошення ОРЕНДА, з номером телефону посередника.
Журналісти з нашої редакції, не полінувалися поцікавитись скільки ж коштує і для чого виготовлені дозвільні документи в даного приміщення. І от приємний жіночий голос нам повідомив ціну на квадратний метр, після якої ми зрозуміли, що існування в даному приміщенні Соціального магазину та й взагалі будь-якого продуктового магазину просто неможливе, хоча всі дозвільні документи наявні, і здається це приміщення в довгострокову оренду.
Питання, яке в нас виникло, в процесі дослідження історії існування цього магазину на яких умовах існував і яким чином оплачував на нашу думку, казкову ціну за оренду приміщення, а саме 23тис.280грн.? Такий собі Соціальний магазин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here