Головна Колонка автора “Пакращення”

“Пакращення”

Зібрався я сьогодні їхати в Франківськ на зустріч з клієнтами. Починалось все класно. Сонечко світить, в машині награє якась нова пісня від Океану Ельзи, зупиняє мене працівник ДАІ, після 5 хвилин розмови він каже фразу:”Де Вас таких мудирих понабиралося. Щасливо”, в голові маса ідей.

І тут “Бабах”. Яма. Вийшов глянув…така гуля “шо капець” (див фото 1). Думаю не буду ризикувати, вернусь додому, візьму інше колесо, дорога далека. Вернувся, взяв інакші колеса, заїхав на шиномонтаж, викинув шину “Continental”.
Поставив пару “MIcheLN”-ІВ.

Вирушив знову на Франківськ, з гарним настроєм, але не дуже приємним відчуттям шо затримуюсь на зустріч. Погода класна.

Хтось приємно говорить на Ух-Радіо ,вітаюсь знову з працівниками ДАІ, біля ресторану “Пролісок”, проїхав 40 км.і тут капець. 23 ями глибиною 27 см. за повором. Праве переднє колесо розриває, ліве майже розриває (викину на шиномотажі), датчик тиску пікає і я вже нікуди не спішу…..

Завжди дивився на тих людей які міняють колесо на узбіччі і думав собі: Оце чуваку непощастило, а він може кудись спішив”. і сьогодні одним з тих чуваків став і я.

Витягую з багажника запаску яка 5 років лежала в ньому і жодного разу не ставала в нагоді. Вперше в житі знімаю колесо своїми рукави в свому авті, якшо б побачив працівника автодору, напевне прибив”би” його на місці. Це завал.

Яка Європа,яке “пакращення”. Вертаюсь на запасці в Тернопіль.Викидаю ще 2 колеса. Приїжаю додому і відчуваю одне.. Біда не в тому шо шкода грошей які витртатив (3 колеса Б.у,+ заміна десь до 2000грн.) і навіть не в тому,що я не доїхав на зустріч,і навіть не в тому шо ями на дорогах.Біда в тому шо в країні немає порядку, все крадеться і продається. БЕЗПРЄДЄЛ,

Щоб вберегти від корупції державний сектор, довелося скасувати приватний; щоб вберегти від корупції установи, довелося б скасувати людей (Стефан Гарчиньський) – Остап Гладкий

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here