Головна Колонка автора Мітинг Порошенка в Києві виявився в 5 разів масштабнішим за акції Тимошенко,...

Мітинг Порошенка в Києві виявився в 5 разів масштабнішим за акції Тимошенко, – експерт

Справжній рівень народної підтримки можна оцінити, порівнявши фото з мітингів двох претендентів на президентський пост – Петра Порошенка та Юлії Тимошенко. Так, мітинг чинного Президента України в Києві виявився в 5 разів масштабнішим від акції лідерки «Батьківщини».

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook заявив політичний експерт Володимир Макаровський.

Володимир Макаровський зауважив, що в ЗМІ та в Facebook писали, що на мітинг Тимошенко збирали людей за гроші. «Сьогодні в Facebook писали, що платять за акцію Тимошенко на Михайлівській площі по 120 грн, збирали людей і перераховували поголовно на КПІ та в Куренівському парку. А звідти вже везли на автобусах до місця подій», – зазначив Макаровський.

Експерт звернув увагу на те, що на акцію за чинного Президента прийшло значно більше людей, ніж на мітинг за Тимошенко.

«На фото мітингу за Порошенко видно, що людей, як казав класик Подерев’янський, «до …я». Вся площа і прилеглі вулиці заповнені людьми. У ЗМІ писали про те, що було 30 тисяч осіб. У поліцейських зведеннях йшлося 25 тисяч. А що ми бачимо на мітингу за Тимошенко? Кілька тисяч людей. У ФБ пишуть про 5 тисяч, але і це, судячи з фото і прямої трансляції мітингу, не факт…», – наголосив політексперт.

Макаровський переконаний, що за фотографіями добре видно, кого насправді підтримують українці. «Виходить, якщо порівняти останні масштабні акції, то реальний рівень підтримки Порошенка в 5 разів більший, ніж у Тимошенко. І це при тому, що і гіпотетичні 5 тисяч у неї – надуті грошима. Так, розрахунки приблизні, але саму суть відображають. А фото мітингів її наочно демонструють», – резюмував Володимир Макаровський.