Головна Колонка автора Методи роботи Свободи, або операція провокація

Методи роботи Свободи, або операція провокація

провокатор
Уявний ворог
Свобода
Очі, Вуха і Рупор Свободи

Довгоочікуваний звіт мера, майже повна зала людей, депутати-свободівці пишаються тим, що вперше за історію їм не приходилось зганяти побратимів з районів. Здавалося б повна ідилія, якби не люди, які декілька разів вивели з рівноваги не то Сергія Віталійовича, але і самого хедлайнера шоу Олега Ярославовича Тягнибока. Проте мова піде навіть не про неприємний осад коли зі сцени з озвірілим обличчям цей неонацистський лідер кричав на своїх потенційних виборців, які в такому віці, що і не зовсім можливо дочували відповіді на свої цілком зрозумілі питання по «комуналці».
Мова піде про методи роботи самої Свободи, яка не гребує нічим у брудних політичних ігрищах, рупори якої чомусь, враз стають виразниками суспільної думки – блогерами. В залі не завжди звучали зручні і приємні питання, як для мера так і для побратима Олега, але один чоловік який на вигляд був цілком «свій», який ще до початку дійства запропонував для питань поставити в залі мікрофон і задав три цілком простих і нічим не провокативних питання одразу ж був обраний кишеньковим свободівським рупором ворогом, і от зараз чоловіка який спитав: «У парку Національного відродження вашим розпорядженням була знесена капличка. Сектанти там і так далі. Як ви прокоментуєте те, що на території парку «Топільче» будується пивний бар під промовистою назвою «Ноїв ковчег»2. Чому окремо встановлено плату за сміття, а окремо за послуги ЖЕК? 3. Чому договір на вивіз сміття уклали за два місяці після того як роз’єднали плату в платіжці?» –

провокатор
Уявний ворог

оголошено провокатором і ворогом. Невже такі от три питання могли викликати таку «бурю в стакані», якщо чоловік не був підісланий, а мер та його пул рупорів свободи не очікував  тих питань і не мав заздалегідь підготованої реакції?  Параноїдальне очікування ножа в спину наводить на такий неоднозначний висновок. При чому той примарний ворог одразу ж отримав назву телеканал ІНТБ, якому придворний «блазень» одразу ж оголосив анафему, і ляльковода також надто швидко знайшли екс-мера Заставного, якому завжди вистачає мужності все говорити в очі.

Методи провокації, пошуку уявного ворога, боротьба з ним методи надто близькі для ВО Свобода, і цілком не відповідають іншим політичним формаціям.

Галина Германська

2 КОМЕНТАРІ

  1. Лижете зад..цю п.Галино регіонам, будь-ласка ,ви ж гроші заробляєте, як дівчата з об”їздної, але ображати виборців , які вибрали “Свободу” не потрібно, це їх вибір, і зараз у місті набагато більше зроблено ніж за попередні мерів

    • А що ж такого зробив нинішній мер? Це мер з його командою не рахується з більшістю тернополян.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here