Головна Колонка автора Губернатор одного району

Губернатор одного району

Валентин Хоптян

Валентин ХоптянНаближається річниця з того моменту, як нашу область очолив комсомолець в минулому, і повідний менеджер в сучасному Валентин Антонович Хоптян. Його було призначено, як кращого, провідного керівника району і, як заохочення, підвищено аж до посади губернатора.
Не будемо вдаватися в те, що зроблено, а що ні, як вдалося покращити життя вже сьогодні, проте є один незаперечний факт за рік роботи нічого не зроблено для того аби «плавтєльний басейн» появився хоча би на проекті, а саме це було першою обіцянкою, хоча все таки заманливою і очікуваною (хоча би так будемо думати).
Гострий критик голів районів, а саме так себе позиціонує Валентин Антонович, сьогодні і сам потрапить під госте перо….
Складається таке враження, що в Тернопільській області існує один район, який є передовим прогресивним, та й взагалі одним однісіньким в області, а керує районною радою цього району, як Ви вже здогадалися, дружина нашого комсомольця Надія, яка є дійсно непоганим менеджером, знає, що робить і, як показує практика, ще й господиня бо в районі дійсно наводить порядок разом із головою РДА.
Однак про все по прядку. Наш голова ОДА на одній з колегій звинуватив, тоді голову Заліщицької РДА, в тому, що той надто часто відвідує ресторани своєї дружини, замість того аби працювати, а сам в той же час просиджує лише в Гусятинському районі, то святкує 8 березня, то просто на перевірку заїжджає, то проводить виїзні наради, то відкриває стадіони, то відвідує виробництво, то викладає символічний міст з Хмельницькою областю зі свічок, і це все постійно в одному районі, а в області їх 17, то чому не реагує на це вище керівництво. Чому вся увага в області, приділяється лише розвитку одного району?
Проте якби то лише увага, найголовніше, що всі фінансові артерії, які лише тільки можливо, спрямовуються в цей VIP-район. Ось знову, заголовки преси майорять повідомленнями про те що пан голова, «вибив» для володінь своєї дружини аж чотири мільйони. А декілька місяців тому в ЗМІ була оприлюднена інформація про те, що п’ять районів нашої області, а саме Борщівський, Зборівський, Кременецький, Чортківський та Бережанськийпри розподілі бюджету, через невідомі причини не отримали ні копійки.
Та що там кошти, насправді за те, аби район був краще, і крутіше ведуться справжні середньовічні баталії, і переносяться навіть на ті сфери, до яких жінки переважно відносяться спокійно, а саме на футбол. Про це свідчить лист, обуреного учасника футбольного турніру, на якому на догоду пані Надії Хоптян, було підсуджено команді з Гусятина.

Хоча як не крути, не получається в нашого шановного очільника бути справедливим та рівним для всіх районів області, і замість губернатора всієї  області маємо губернатора одного району.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here