Головна Колонка автора Брехнею світ хіба обійдеш?

Брехнею світ хіба обійдеш?

383896985Поїздки на Майдан – справа честі усіх, хто туди вирушає. Адже люди мають надію на краще життя, прагнуть змінити країну, домогтися жити по правді.

Саме про це подумав вчора, коли проводжав сусіда в одному із автобусів. Помахав йому рукою та й пішов собі додому. «Якщо так багато тернополян їде до Києва, гадав собі, то наші зможуть домогтися таки чогось у столиці».

Увечері погортав новини в Інтернеті, переглянув відеорепортажі на телеканалах. Скрізь заявляли, що з Тернополя на Майдан поїхало десять тисяч!!! «Оце армія», подумав. Зателефонував сусіду. Став розпитувати, де ж розмістили стільки людей. А він мені у відповідь — та немає ніяких десять тисяч, нас приїхало трохи менше як сімсот.

Ось тобі й маєш. Виявляється, нас обманюють з екранів. Не витерпів, зателефонував ще раз сусіду. Тепер вже зі злістю став розпитувати, скільки людей приїхали з Львівської, Івано-Франківської областей. Про 30 тисяч львів’ян така ж брехня. Від наших сусідів виїхало трохи більше тисячі людей…

Але найбільше вразили мене розповіді про те, як сусід живе на Майдані. З жахом дізнався, що тут багато людей захворіли грипом. Тому й мусять поповнювати ряди приїжджими, як правило, з наших регіонів.

Але простуда це дрібниці у порівнянні з тим, що розповів мені сусід. Поблизу Майдану знайшли тіло чоловіка, який створював небезпеку для оточуючих – хворів на туберкульоз. Я медик і добре розумію, що ця хвороба передається повітряно-крапельним шляхом. Захворіти на хронічний туберкульоз легень, та ще й ускладненим легеневою кровотечею, це вже не жарти. Хто знає, чи не передалася ця хвороба іншим мітингувальникам – це дуже небезпечно для оточуючих. Померлий львів’янин, сказав мені сусід, страждав на заразну форму туберкульозу.

Харчування бутербродами загострило епідеміологічну ситуацію не тільки на Майдані, а й у Києві. Сусід каже, що тут вже знайшли якусь невідому вірусну паличку. Чи зможуть справитися з цим, аби унеможливити поширення хвороби, поки невідомо. Усіх закликають бути обережними, берегти здоров’я.

Отож, гарні картинки з екранів телевізорів бачимо про нашу революцію на Майдані. Але люди мусять знати правду про те, що робиться насправді. Тепер думаю – їхати чи не їхати мені у Київ?

1 коментар

  1. Херня повна. Не озброїним оком видно що це не Їван-доктор писав, а журналіст. Гнилий хоптяновий тролінг. Соромно що цей сайт таке запостив, більше відвідувати його не буду!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here