Головна Головні новини Спецпрокуратура у Тернополі перевірить дії службовців ТЦК, на території якого загинув військовозобов’язаний

Спецпрокуратура у Тернополі перевірить дії службовців ТЦК, на території якого загинув військовозобов’язаний

Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону зареєструвала кримінальне провадження за фактом ймовірного перевищення військовослужбовцями Чортківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки влади чи службових повноважень.

Попередня правова кваліфікація – ч.5 ст.426-1 КК України.

Як стало відомо із публікацій у медіа, у м. Бучач на Тернопільщині загинув 49-річний чоловік після кількаденного перебування у ТЦК. Повідомлялося, що він хворів епілепсією, а на його тілі були забої та синці.

Попередньо встановлено, що 25 лютого 2024 року цей чоловік прибув до ТЦК для звірки військово-облікових документів та проходження військово-лікарської комісії. Однак, через алкогольну інтоксикацію медкомісію не проходив.

Через два дні, 27 лютого, близько 17 години, перебуваючи на території центру комплектування стан здоров’я військовозобов’язаного погіршився – почалися судоми. У результаті він впав на землю та вдарився головою.

Медики констатували смерть, причиною якої стала черепно-мозкова травма. Тіло доставили до Тернопільського обласного бюро судово-медичної експертизи.

Чи були у діях службовців ТЦК перевищення влади чи службових повноважень встановлять у ході досудового розслідування слідчі Теруправління ДБР у Львові.