Головна Економіка Poster – автоматизувати свій ресторанний бізнес просто

Poster – автоматизувати свій ресторанний бізнес просто

Наше життя давно перейшло у планшети та телефони. “Розумний будинок” вже давно не фантастика, управляти мультиваркою, чайником і навіть власним бізнесом можна за допомогою смартфона.

Програмне забезпечення, яке можна встановити на планшет чи смартфон для управління кафе чи рестораном вимагає набагато менших вкладень ніж спеціальне устаткування.

Що таке Poster POS?

Весь контент ресторану в одному місці. Додаток містить всю необхідну інформацію для прийому замовлень, формування меню, приготування та доставку страв, завантаження кухні і залу, можливості моніторингу та аналізу діяльності ресторану. Гнучкі можливості розмежування прав доступу дозволяє самостійно налаштувати робочі місця.

Чому саме Poster POS?

  • Тривале, надійне зберігання даних.
  • Простота вивчення. Програма зрозуміла і зручна, початкове освоєння займає не більше 15 хвилин, а повне освоєння – не більше 1 дня.
  • Обробка замовлення – мінімум часу. Більшу частину дій POS-програма виконує самостійно, після введення вихідних даних. Велика частина операцій введення проводиться за допомогою кліків.
  • Можливість швидко змінити дані про ціну, склад блюда, прибрати його з меню або знову додати
  • Вбудовані програми лояльності – знижкова, бонусна, спеціальні пропозиції та акції.

Робоче місце офіціанта

Офіціант приймає замовлення біля столика, і воно миттєво потрапляє на кухню, що суттєво скорочує час очікування замовлення.

Робоче місце офіціанта в залі ресторану дає можливість забронювати столики, здійснювати розрахунок, як пластиковими картками так і готівкою. В меню терміналу візуалізоване меню закладу, яке дозволить офіціантам впізнавати страви по фотографіях. ПЗ https://joinposter.com/ua/business/cafe сумісне з будь-яким обладнанням.

Автоматизація роботи офіціанта за звичним pos-терміналом побудована за принципом чим простіше – тим краще, а ще й дешевше.

Автоматизований складський облік

З Poster це не лише можливість експорту та імпорту накладних, але і нагадуваня про те, що потрібно здійснити закупівлі.

Система управління ресторанним бізнесом Poster – дозволить Вам істотно заощадити на його автоматизації, адже після запуску цієї системи ви будете позбавлені від необхідності придбання додаткового програмного забезпечення. Ви зможете управляти своїм закладом: контролювати продажі і складські запаси, вести відеоспостереження, отримувати всю потрібну інформацію, бачити прості і ємні графіки. Програма Poster надає Вам повну картину бізнесу не тільки в реальному часі, а й з посиланням на статистику минулих місяців і років, що дозволить Вам швидко приймати правильні управлінські рішення. Завдяки спеціальним рішенням системи Poster , кожне з яких орієнтовано на вирішення певної задачі, управління рестораном стане набагато простіше.