Головна Економіка 3 речі, про які потрібно знати, обираючи електроплиту

3 речі, про які потрібно знати, обираючи електроплиту

Варильна поверхня – центр сучасної кухні. Саме на ній відбуваються головні кулінарні процеси та готується смачна їжа. Тому до вибору цієї техніки кожна господиня ставиться вкрай відповідально. Особливо коли розмова йде про електричні поверхні, асортимент яких дуже широкий.

Давайте заглибимося в питання вибору цієї техніки та виявимо три найважливіші параметри, яким повинна відповідати електрична плита. Наша стаття допоможе вам зробити виважений вибір та не помилитися з моделлю.

Енергоефективність

Ми звернулися за допомогою у цьому питанні до експертів шведського завода-виробника Electrolux. За словами фахівців, головним завданням їх роботи є підвищення енергоефективності електроплит, детали про це можно прочитати тут: https://www.electrolux.ua/ru/local/buying-guides/electric-stove/

“Зниження витрат енергії дозволяє заощаджувати значні кошти кожен день використання. Клієнти звертають на це увагу при виборі конкретної моделі на полиці магазину», – повідомили експерти виробника.

Самими економними електроплитами сьогодні вважаються:
індукційні плити, які економлять до 50% енергії, в порівнянні з традиційним електричним нагріванням;
технологічні електроплити, споживання яких не перевищує 1 кВт на годину.

“За статистикою електроплита працює до 10 років у одній родині. За цей термін вона може зекономити дуже багато грошей, якщо обрати правильну модель”, – підкреслили в Електролюкс.

Внутрішнє покриття та легкість очистки

Головне правило на кухні – чистота і порядок. Щоб його підтримувати господарці доводиться витрачати багато часу на прибирання та миття забрудненої техніки. А коли справа доходить до миття електроплити, постають два важливих питання: яв відмити варочну поверхню та почистити внутрішні стінки духовки.

Вихід достатньо простий:

  • обирайте плити із склокерамічною поверхнею, доглядати за якою досить просто і зручно;
  • обирайте духовку з режимом самостійної очистки: каталітичної, піролізної чи гідролізної.

“В порівнянні з традиційним варіантом ручної чистки, автоматичні режими дозволяють знизити витрату часу в кілька разів. На фінальному етапі залишиться лише протерти поверхню вологою серветкою і вона готова для подальшого використання”, – повідомили в Електролюкс.


Зручність щоденного користування

Не можна обходити стороною і питання зручності роботи з технікою. Якщо ви обрали економну плиту, але вас не влаштовує її функціонал, слід подумати над іншим вибором. Функціонал техніки повинен відповідати вашим потребам і допомагати готувати улюблені страви, а не навпаки, створювати умови для пошуку нових страв, які вона може приготувати.

Під час вибору техніки експерти рекомендують звернути увагу на:

  • можливість розширення зони нагріву поверхні, об’єднання конфорок;
    наявність додаткового функціоналу духової шафи: пара, конвекція, турбогриль;
  • способу управління плитою: механічній, електронний чи сенсорний.

На базі перерахованих критеріїв треба приймати остаточне рішення щодо покупки обраної плити. Правильна модель стане якісною помічницею, з якою ви із задоволенням будете готувати смаколики для всієї родини щодня. Вдалого вибору!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here