Головна Економіка Якщо наш земляк викупить облгази – платитимемо більше

Якщо наш земляк викупить облгази – платитимемо більше

Фірташ

ФірташПриватизація облгазів призведе до підвищення тарифів на газ та електроенергію для населення. Про це заявив колишній голова Фонду держмайна Олександр Бондар, – передає Gazeta.ua.
За його словами, власником облгазів, швидше за все, стане Дмитро Фірташ, тому на ринку виникне монополія.
“Якщо монополія державної власності – це погано, то монополія приватної власності – це ще гірше, тому що на державу якось можна впливати. Наприклад, якщо люди вийшли з протестами і сказали, що великі тарифи, то президент може зняти керівника компанії, змінити його та примусити зменшити тарифи”, – зазначив Бондар.
“Що ж може зробити населення чи президент, якщо це знаходиться у приватних руках? Ніякого впливу він не матиме, тим більше, що це знаходиться у руках дуже впливових людей. Це однозначно призведе до збільшення тарифів на газ та електроенергію, і ніхто вплинути на цей тариф не зможе”, – підкреслив екс-голова ФДМУ.
Він не вірить, що новий власник вкладатиме кошти в модернізацію газових мереж.
Нагадаємо, Кабмін планує продати пакети акцій низки облгазів. Найбільш ймовірним претендентом на них аналітики називають співвласника “РосУкрЕнерго” Дмитра Фірташа. До цього сам бізнесмен заявляв, що контролює значну кількість облгазів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here