Головна Економіка Чортківські перевізники працюють поза законом

Чортківські перевізники працюють поза законом

автобус

автобусНа Чорківщині перевізники – злісні порушники. Вони не тільки не дотримуються правило дорожнього руху, а й працюють підпільно: без необхідних дозволів та ліцензій. Такого висновку дійшла робоча група щодо забезпечення безпеки руху та перевезень, створена на розпорядження очільника району, повідомляє Номер один

З огляду на ситуацію голова Чортківської РДА Ярослав Стець провів нараду щодо ситуації з пасажирськими перевезеннями, яка склалася в районі. В ході наради головні акценти ставились на нагальних проблемних питаннях, зокрема зазначалось, що робочою групою, яка створена на розпорядження голови Чортківської РДА та складається із представників різних структур, встановлені факти перевезення пасажирів незареєстрованими перевізниками з відсутніми трудовими договорами, без ліцензійних карток та наявності потрібних для роботи документів. Робочою групою складено ряд актів на водіїв таксі, котрі порушують правила дорожнього руху, створюють аварійні ситуації, не проходять передрейсові і післярейсові огляди технічних засобів, медичний огляд водіїв.
За словами начальника 5-го міжрайонного відділення ДАІ УМВСУ В.Зигрієма, за звітний місяць на порушників дорожнього руху – водіїв таксі було складено 60 протоколів. Також на нараді йшлося про відведення місць для паркування транспортних засобів в місті та упорядкування руху транзитного транспорту.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here