Чиновників поремонтували на 60 мільйонів

дімУ 2011 році на ремонт державних об’єктів в елітному районі Конча-Заспа під Києвом, де живуть багато представників політичної еліти України, з бюджету виділено майже 60 млн. грн, пише Українська правда

Згідно з даними «Вісника державних закупівель», пише «Дело», фінансування було спрямоване на капітальний ремонт харчоблоку і фізіотерапевтичного відділення санаторію «Конча-Заспа», а також реконструкцію будинку № 21 будинку і котельні бази відпочинку «Конча-Заспа».

Ще близько 4 млн. грн. цього року влада витратила на очищення озера Конча в районі Конча-Заспи.

Таким чином, загальна сума витрат з держбюджету на будівельно-ремонтні роботи в елітному селищі склала приблизно 58 млн. грн.

Для порівняння, реконструкція приймального відділення і спеціалізованих відділень Олександрівської клінічної лікарні Києва, благоустрій і протизсувні роботи на території медзакладу коштували бюджетові цього року 46 млн. грн.

Будівництво обласної дитячої лікарні в Черкасах — 28 млн. грн., розробка проектно-кошторисної документації й інженерної підготовки будівельного майданчика на території Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» у Києві – також 28 млн. грн.

Категорії: Економіка

Теги: ,

Loading...

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d такие блоггеры, как: