Головна Економіка Фермерам Тернопільщини полегшили життя

Фермерам Тернопільщини полегшили життя

фермер

фермерВерховна Рада Україна прийняла Закон “Про внесення змін до Податкового кодексу України” (щодо підтримки сільськогосподарських товаровиробників), пише сайт golosua.com

Законом уточнено механізм виплати компенсації сільгосптоваровиробникам за продані ними переробним підприємствам молоко і м’ясо шляхом внесення відповідних змін до пункту 1 підрозділу 2 розділу XX “Перехідні положення” Податкового кодексу України.

Зокрема, документ містить положення про повернення до колишнього механізму виплати компенсації, який діяв до 31 грудня 2010 року.

Законом встановлено позитивну різницю між сумою податкових зобов’язань звітного (податкового) періоду та сумою податкового кредиту звітного (податкового) періоду, визначену в податковій декларації з ПДВ з діяльності з постачання продукції, платити до спеціального фонду Державного бюджету України та на спеціальний рахунок, відкритий ним в органі державного казначейства в таких розмірах.

Так, в 2012 році до спеціального фонду Державного бюджету України – у розмірі 30 відсотків, а на спеціальний рахунок – у розмірі 70 відсотків; в 2013 році до спеціального фонду Державного бюджету – у розмірі 40 відсотків, а на спеціальний рахунок – у розмірі 60 відсотків ; в 2014 році до спеціального фонду Державного бюджету – у розмірі 50 відсотків, а на спеціальний рахунок – у розмірі 50 відсотків.

За законом, переробне підприємство суму ПДВ, перераховану на спеціальний рахунок, використовує виключно для виплати сільськогосподарським товаровиробникам компенсації за продані ними молоко та м’ясо в живій вазі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here