Головна Економіка Тернопільські податківці наповнюють бюджет

Тернопільські податківці наповнюють бюджет

БоргПодатковий борг платників податків Тернопільщини до бюджету на 1 листопада цього року становить 125,6 млн грн, зокрема, до державного бюджету платники заборгували 94,7 млн гривень. 
Про це пише ЗІК
За 10 місяців поточного року за рахунок вжитих заходів по стягненню податкового боргу до бюджету мобілізовано 37,9 млн грн. Податковими керуючими на виконання статті 95 Податкового кодексу України проведено вилучення готівкових коштів у боржників в рахунок погашення податкового боргу в сумі 324,4 тис. грн, реалізовано описане майно, яке перебуває в податковій заставі, на суму 13,9 тис. грн. та проведено стягнення податкового боргу з банківських рахунків боржників платіжними вимогами на суму 529,0 тис. гривень.
Цього року по боржниках, які допустили податковий борг перед бюджетом, до суду подано 176 позовних заяв щодо надання дозволу на стягнення боргу в примусовому порядку на суму 23,4 млн грн. З них по 112 заявах на суму 8,9 млн грн судом задоволено позови на користь органів державної податкової служби.
У разі відмови платника податків добровільно сплатити свої борги, стягнення їх здійснюється в примусовому порядку через відповідні відділи державної виконавчої служби. Податкова служба повідомляє державному виконавцю максимально відому інформацію щодо майнового стану боржника, в тому числі перелік відкритих рахунків в банківських установах. Завдяки такій співпраці стягнено понад 2,6 млн грн податкового боргу.


 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here