Головна Економіка Російська фінансова піраміда не віддає гроші довірливим тернополянам

Російська фінансова піраміда не віддає гроші довірливим тернополянам

Kondakov-MMCISПонад два роки на фінансовому ринку України діє російська фінансова компанія  MMCIS GROUP яка вже перестала виплачувати кошти своїм вкладникам повторивши долю найгучнішої фінансової піраміди на пострадянському просторі  МММ. Тернополяни тако віднесли свої чесно заробені гроші у цю фінансову піраміду, адже її реклама заполонила  Файне місто, а офіс відкритий в самому центрі міста.

Весь цей час компанія, користуючись ситуацією в країні, а також корупцією в контролюючих та наглядових органах, продовжувала свою діяльність, заваливши всі медіа-простір своєю рекламою, придбаної на гроші вкладників.

Недавно компанія знову прославилася в інтернеті – кілька її клієнтів прийшли в запорізький офіс компанії і закидали його якийсь субстанцією підозрілого кольору і консистенції.Схоже, що лайном, повідомляє Вся Власть.

Як це було, дивіться тут: http: //video.tochka.net/prikol/460675-moshennikov-iz-mmcis-oblili-gryazyu/

З початку серпня компанія перестала виплачувати кошти своїм вкладникам, запропонувавши їм нотаріально завірити свої документи, сфотографуватися з паспортом в руках, і відправити все це поштою. Причому одним сказано відправляти в Лондон, іншим на Кіпр. Як з’ясували клієнти, адреса в Лондоні узятий в оренду для пересилки пошти, і де потім будуть використані такі пакети клієнтських документів, можна тільки здогадуватися.

Враховуючи, що шахраї з Мелітополя навряд чи змінять профіль своєї діяльності, то документам знайдуть гідне застосування, і вкладник mmcis через рік цілком може дізнатися, що він став засновником нового “брокера світового рівня”.

Ну а те, що грошей назад переважна більшість не отримає, думаю, вже і так всім ясно. Тут клієнти mmcis подають претензії до компанії в надії отримати гроші. Http://mmgp.ru/forumdisplay.php?f=378 Претензій вже дві сторінки, і вони щодня додаються.

Ми раді за тих, хто уважно вивчив нашу статтю, опубліковану два роки тому, і уникнув фінансових втрат. Решті співчуваємо і бажаємо якнайшвидшого відновлення втрачених в піраміді засобів. Нашим правоохоронцям – успіхів у пошуку шахраїв.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here