Головна Економіка Піраміда Мавроді зазнала краху!

Піраміда Мавроді зазнала краху!

МММ

МММУ всіх філіях фінансової піраміди МММ-2011, заснованої Сергієм Мавроді, повністю припинені виплати вкладів.

Як повідомляють “десятники” і “сотник” даної піраміди, надійшло розпорядження про повне припинення виплат як виграшів, так і внесків учасників даної піраміди, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на “Юрист онлайн”.

У терміновому порядку припиняють свою роботу офіси і осередки системи МММ-2011, всі готівкові гроші, що знаходяться в офісах представництв МММ-2011, в терміновому порядку були вивезені в невідомому напрямку, карткові рахунки обнулені і заблоковані.

Як повідомляють самі учасники системи, зв’язок з так званими “десятниками” і “сотником” системи повністю втрачена, виплати дійсно припинені. У випадку, коли все ж вдається зв’язатися з адміністраторами піраміди, вкладники отримують однакову відповідь “Піраміда звалилася, всіх попереджали, грошей немає і не буде”.

Заяви про те, що все всім платиться і піраміда функціонує, не відповідає дійсності. За словами учасників, вкладники, які встигли забрати свої гроші, втратили до 90% вкладу.

Засновник піраміди Сергій Мавроді визнав факт призупинення виплат, пишуть “Коментарі”.

“У зв’язку з призупиненням виплат виграшів просимо всіх учасників системи не піддаватися паніці і звернутися до своїх десятникам для забезпечення повернення вкладів. Точні терміни можна уточнити у своїх десятників”, – написав Мавроді в своєму блозі.

В той же час, вкладники з різних міст України пишуть на форумах і на сторінках Facebook про масове закриття офісів в ММ-2011 в регіонах. Також масово звучать заяву про відмову МММ-2011 повернути вклади.

Раніше прокуратура Москви вимагала порушити кримінальну справу стосовно невстановлених осіб, які закликають громадян вкладати кошти в проект “МММ-2011”.

Як наголошується в повідомленні, прокурори визнали незаконною постанову про відмову в порушенні кримінальної справи і направили в ГУ МВС РФ по Москві постанову для порушення кримінальної справи за статтею “замах на шахрайство”.

Максимальне покарання, передбачене цією статтею, – 10 років позбавлення волі. У повідомленні не уточнюється, яке відомство раніше відмовило в порушенні кримінальної справи.

Підставою для рішення прокуратури Москви стали експертні висновки Федеральної антимонопольної служби і “Національного агентства фінансових досліджень”, відповідно до яких проект “МММ-2011” визнано фінансовою пірамідою.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here