Головна Економіка Прокуратура перевірила ферму Чайківського

Прокуратура перевірила ферму Чайківського

Прокуратура провела перевірку щодо будівництва птахівничого комплексу у селі Великий Ходачків Козівськоого району. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Тернопільської області.

У ході перевірок були виявлені порушення вимог земельного законодавства при прийнятті рішень Великоходачківською сільською радою та при затвердженні проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду одному з приватних підприємств. З огляду на це, прокурором району рішення сесії опротестовані. На даний час ці протести сесією сільської ради не розглянуті.

Також, Прокуратурою області із залученням спеціалістів органів державного контролю проводились перевірки додержання вимог природоохоронного законодавства, зокрема, в частині встановлення санітарно-захисної зони птахівничого комплексу, та дотримання вимог містобудівного законодавства. Порушеня вимог законодавства у цьому випадку не виявлено.

Нагадаємо, 6 березня жителі села Великий Ходачків пікетували будинок Тернопільської облради та протестували проти будівництва пункту птахофабрики у селі Великий Ходачків.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here