Головна Економіка Платники податкыв сплатили в бюджет на 59% більше ніж минулого року

Платники податкыв сплатили в бюджет на 59% більше ніж минулого року

За 4 місяці поточного року платники податків області сплатили до бюджету 74,1 млн. грн. податку на прибуток. Це на 59,6 % більше, ніж за відповідний період 2011 року.

За результатами першого кварталу 2012 року сума задекларованого податку на прибуток збільшилась порівняно з аналогічним періодом 2011 року на 15,3 млн. грн. або на 50,7 %.

Найбільша питома вага в загальній сумі нарахованого податку належить підприємствам, які здійснюють торговельну діяльність – майже 55 %.

Темпи нарахувань податку на прибуток не лише відповідають темпам промислового виробництва, але й значно їх випереджають. Такий результат став наслідком цілеспрямованої роботи податкових органів області над пошуком додаткових резервів надходжень в державну казну. Важливу роль у цьому процесі відіграє саме побудова конструктивного діалогу, налагодження і зміцнення партнерських стосунків із представниками бізнесу, що сприяє зміні культури і свідомості платників податків, спрямовує їхню діяльності у рамки правового поля і, як наслідок, поступовій детінізації економіки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here