Головна Економіка Платити податки і звітувати зручніше через Інтернет

Платити податки і звітувати зручніше через Інтернет

інтернет магазин

інтернет магазинКількість платників ПДВ, що подають звітність через Інтернет, зросла з 39% на початку 2011 до 90% у 2012 році. Про це повідомив Голова ДПСУ Олександр Клименко під час зустрічі з представниками Торговельно-економічних місій у складі дипломатичних представництв в Україні.

«Наявність доступного та якісного обслуговування стимулює бізнес використовувати прогресивні форми виконання своїх податкових зобов’язань. Додам ще один приклад: після спрощення процедури реєстрації платників ПДВ кількість заяв про реєстрацію зросла втричі. Підприємці щиро зацікавлені у таких новаціях, ми ж усвідомлюємо свою відповідальність за розробку та впровадження нових сервісів», – зауважив О. Клименко.

Податківець також підкреслив, що його відомство буде просувати та підтримувати усі пропозиції, спрямовані на полегшення ведення бізнесу та покращення інвестиційного клімату. «Поступове зниження податкових ставок вже закладене у законі. Та ми також готові виступати з законодавчими ініціативами в інших аспектах податкової політики: спрощення формальностей, зручність сплати та адміністрування податків тощо», – підсумував Олександр Клименко.

 

Прес-служба ДПС України

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here