На що тратять гроші обласної програми розвитку водного господарства?
Розроблена Тернопільським обласним управлінням водних ресурсів «Програма розвитку водного господарства та водно-екологічного оздоровлення природного середовища Тернопільської області на період до 2021 року», яка прийнята рішенням Тернопільської обласної ради №1541 від 12 листопада 2013 року виконується поступово.
Програмою на 2017 рік передбачено кошти в сумі – 23,25 млн. грн., а саме на:
– забезпечення розвитку меліорації земель – 19,04 млн. грн.;
– захист сільських населених пунктів від шкідливої дії вод – 2,02 млн. грн.;
– комплексний протипаводковий захист – 0,99 млн. грн.;
– економічне оздоровлення природного середовища та поліпшення якості питної води – 1,2 млн. гривень.
На виконання заходів за 9 місяців поточного року надійшло з державного бюджету – 16,27 млн. грн., місцевих бюджетів – 2,36 млн. грн., в тому числі з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища – 0,43 млн. грн., інші джерела фінансування – 0,17 млн. гривень.
В 2017 році за кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища Лановецьке міжрайонне управління водного господарства облводресурсів виконало природоохоронні заходи із відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану русла річки Іква та водоподаючого каналу на території Великобережецької та Великомлинівецької сільських рад Кременецького району на суму 0,43 млн. гривень.
Категорії: Економіка

Теги: ,

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: