Головна Економіка На Тернопільщині порушують антимонопольне законодавство телевізійники і ковбасники

На Тернопільщині порушують антимонопольне законодавство телевізійники і ковбасники

антимонопольний комітет

антимонопольний комітетТернопільське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету за зловживання за зловживання монопольним становищем оштрафувало ТОВ «Гусятинське кабельне телебачення «Сателіт» на 4 тис. грн за зловживання монопольним становищем. Як встановило Відділення, товариство, порушивши умови договору про надання послуги кабельного телебачення, підвищило абонплату на вказану послугу. Відповідач визнав порушення та зобов’язався сплати штраф до державного бюджету.

За недобросовісну  конкуренцію тернопільське обласне територіальне відділення Комітету оштрафувало ТОВ «Агровіта ЛТД» (м. Збараж, Тернопільська обл.) на 20 тис. грн за недобросовісну конкуренцію у вигляді поширення інформації, що вводить в оману. Як встановило Відділення, товариство під час виробництва ковбас без дотримання державних та міждержавних стандартів використовувало назви: «Московська делікатесна», «Сервелат новий», «Буковинська популярна». Відділення зобов’язало відповідача припинити порушення. Відповідач визнав порушення та зобов’язався сплатити штраф до державного бюджету.

Тернопільське обласне територіальне відділення Комітету оштрафувало СУП ТОВ «М’ЯСОВІТА» на 20 тис. грн за недобросовісну конкуренцію у вигляді поширення інформації, що вводить в оману. Як встановило Відділення, товариство під час виробництва ковбас без дотримання державних та міждержавних стандартів використовувало назви: «Львівська нова», «Сервелат новий». Відділення зобов’язало відповідача припинити порушення. Відповідач визнав порушення та зобов’язався сплатити штраф до державного бюджету.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here