Головна Економіка “Мрія” Івана Гути втрачає кредитні рейтинги

“Мрія” Івана Гути втрачає кредитні рейтинги

Служба кредитних рейтингів Standard & Poor’s переглянула прогноз рейтингів українського агрохолдингу «Мрія» зі «Стабільного» на «Негативний», йдеться в повідомленні рейтингового агентства, повідомляє «Номер один» з посиланням на УНІАН.

Згідно з повідомленням, одночасно довгостроковий кредитний рейтинг агрохолдингу підтверджено на рівні «В».

«На нашу думку, українська сільськогосподарська компанія «Мрія Агрохолдинг» схильна до високих ризиків, пов’язаних із веденням операційної діяльності в Україні, оскільки отримує майже весь обсяг виручки від операцій на внутрішньому ринку», –пояснили в S&P.

Прогноз «Негативний» за рейтингами «Мрії» відображає прогноз за рейтингами України.

«У відповідності до наших критеріїв рівень рейтингів «Мрії» обмежується рівнем довгострокового кредитного рейтингу України, що визначається нашою думкою про високу схильність «Мрії» країновим ризикам, пов’язаним із веденням діяльності в Україні», – наголошується в повідомленні S&P.

Як повідомлялось, 7 грудня S&P знизило довгострокові кредитні рейтинги України до «В» у зв’язку зі значними потребами країни у зовнішньому фінансуванні. Прогноз – «Негативний».

Довідка. Багатопрофільний агрохолдинг «Мрія», контрольований родиною українських бізнесменів Гутов, у 2008 році через зареєстровану на Кіпрі компанію Mriya Agro Holding Plc привернув 90 млн. дол. шляхом продажу на Франкфуртській біржі 20% акцій.

«Мрія» обробляє приблизно 300 тис. гектарів землі в Івано-Франківській, Тернопільській, Хмельницькій, Чернівецькій областях і не виключає виходу в інші регіони країни.

Холдинг має власне виробництво насіння, завод потужністю 300 тонн на добу, понад 1 300 одиниць сільськогосподарської та логістичної техніки. В управлінні компанії є три елеваторні комплекси та зерносховища ємністю зберігання 410 тис. тонн і картоплесховище ємністю 36 тис. тонн, а також сучасні логістичні центри.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here