Головна Економіка “Кобра” одягне шкіру за 600$

“Кобра” одягне шкіру за 600$

кобра

кобраУкраїнським ДАІшникам зі спецпідрозділу Дорожньо-патрульної служби особливого призначення (колишня “Кобра”) закупили одягу майже на мільйон гривень. Про це повідомляє Українська правда з посиланням на “Вісник держзакупівель”.
Серед обновок – 129 курток із натуральної шкіри. Кожна з них коштує 4600 гривень, загальне замовлення – майже 600 тисяч гривень.
“Куртка якісна й зручна в тому розумінні, що її краї, на відміну від інших курток, не закривають пістолет. Це важливо, щоб можна його було швидко дістати з кобури”, – розповіли “Сегодня” у спецпідрозділі ДПС.
“Плюс до цього в неї пристойний зовнішній вигляд. Ми ж супроводжуємо іноземні делегації та вищих посадових осіб держави, включаючи президента”, – додав співрозмовник газети.
Директор Миколаївської швейної фірми-виробника Людмила Штанько повідомила, що її підприємство виграло тендер у двох конкурентів.
Ціну в 4600 гривень вона вважає нормальною, адже куртка пошита зі шкіри великої рогатої худоби (у столичних магазинах схожі куртки коштують на 500 гривень дешевше).
“Комір у неї з натуральної цегейки, який відстібається, після чого куртка перетворюється в демісезонну. Плюс шеврони, добротна блискавка й щільний шар синтепону”, – сказала Штанько.
“Раніше ми шили такі куртки для всієї міліції тисячами, а зараз дуже маленькі замовлення”, – додала вона.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here