«Кобра» одягне шкіру за 600$

кобраУкраїнським ДАІшникам зі спецпідрозділу Дорожньо-патрульної служби особливого призначення (колишня «Кобра») закупили одягу майже на мільйон гривень. Про це повідомляє Українська правда з посиланням на «Вісник держзакупівель».
Серед обновок – 129 курток із натуральної шкіри. Кожна з них коштує 4600 гривень, загальне замовлення – майже 600 тисяч гривень.
«Куртка якісна й зручна в тому розумінні, що її краї, на відміну від інших курток, не закривають пістолет. Це важливо, щоб можна його було швидко дістати з кобури», — розповіли «Сегодня» у спецпідрозділі ДПС.
«Плюс до цього в неї пристойний зовнішній вигляд. Ми ж супроводжуємо іноземні делегації та вищих посадових осіб держави, включаючи президента», — додав співрозмовник газети.
Директор Миколаївської швейної фірми-виробника Людмила Штанько повідомила, що її підприємство виграло тендер у двох конкурентів.
Ціну в 4600 гривень вона вважає нормальною, адже куртка пошита зі шкіри великої рогатої худоби (у столичних магазинах схожі куртки коштують на 500 гривень дешевше).
«Комір у неї з натуральної цегейки, який відстібається, після чого куртка перетворюється в демісезонну. Плюс шеврони, добротна блискавка й щільний шар синтепону», — сказала Штанько.
«Раніше ми шили такі куртки для всієї міліції тисячами, а зараз дуже маленькі замовлення», — додала вона.

Категорії: Економіка

Теги: ,,

Loading...

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d такие блоггеры, как: