Головна Економіка “Київстаром” займеться антимонопольний комітет

“Київстаром” займеться антимонопольний комітет

антимонопольний комітет

антимонопольний комітетЯк раніше повідомлялося тернополяни обурюються смсками які надсилає один із найбільших операторів мобільного зв’язку – Київстар і попереджає про підвищення ціни та зміну умов тарифного плану без згоди клієнта. Цими діями вже зацікавився антимонопольний комітет.

Як передає “ЛігаБізнесІнформ”, про це заявив на прес-конференції перший заступник голови АМКУ Рафаель Кузьмін.

“На даний момент ми моніторимо всі заяви великого мобільного оператора” Київстар “щодо збільшення ціни на внутрішні послуги у своїх тарифних планах”, – сказав Кузьмін.

За його словами, перш ніж зайнятися цим питанням, комітет повинен завершити процедуру по взаємовідносинах з великими мобільними операторами, яка була розпочата в 2012 році.

Він зазначив, що паралельно вивчається, за рахунок чого можливе обгрунтоване підвищення цін на послуги “Київстар”.

Крім цього, за словами Кузьміна, вивчається роль регулятора в даному питанні, який з 1 січня повинен брати участь у тарифоутворенні великих мобільних операторів.

“Якщо глава комітету не проти, ми, коли закінчимо процедури, пов’язані із взаємовідносинами в 2012 році, через тиждень-півтора вже конкретно приступимо до дослідження відповідності з процесуальними нормами у зв’язку із заявою” Київстару “, – додав він.

Як повідомлялося раніше, компанія “Київстар” з 1 лютого вирішила підвищити тарифи.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here