Головна Економіка Кайда заявив, що казна пуста

Кайда заявив, що казна пуста

мабуть ні...Як передає  УНІАН, сьогодні на прес-конференції він зауважив, що минулої п’ятниці, 30 березня, зарплату отримала лише частина бюджетників.

«Не всім було виплачено гроші, бо казначейство не проплатило. Сьогодні ж обласне казначейське управління взяло кредит на 47 млн. грн., і з сьогоднішнього дня пішли проплати на зарплати. Із завтрашнього дня покриють незахищені статті. Але насторожує: якщо взяли кредит, значить, негаразди з наповненням державного бюджету», – сказав О.Кайда.
Він додав, що отримав скаргу від працівників дитячого дошкільного навчального закладу у Бережанах «Золотий ключик», оскільки з 1 квітня там почали скорочувати ставки вихователів.
«Це все наслідки так званої оптимізації в тій чи іншій бюджетній сфері. Під красивим словом «оптимізація» криється скорочення посад або взагалі закриття закладів. А чому? Бо грошей нема, казна пуста. І це перша ластівка «соціальних ініціатив». Так ми з ними державу до банкрутства доведемо», – вважає О.Кайда.
За його словами, області по захищених статтях, зокрема на виплату зарплат працівникам бюджетної сфери, цього року бракує 407 млн. грн.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here