Головна Економіка За порушення продажу сигарет нараховано 3 мільйони санкцій

За порушення продажу сигарет нараховано 3 мільйони санкцій

сигарети

сигаретиЗ початку року за порушення закону суб’єкти господарювання втратили понад 440 ліцензій. Їм нараховано понад 3 млн. гривень штрафних санкцій. Порівняно з минулим роком, кількість анульованих ліцензій зросла втричі. Тоді за продаж неповнолітнім алкоголю та тютюну було анульовано 156 ліцензій та нараховано понад 900 тис. грн. штрафу.

Так, в одному з місцевих кафе, що на Полтавщині, підлітку продали слабоалкогольний енергетичний напій „Рево” та сигарети „ЛМ”. Крім того, під час перевірки податківці також зафіксували факт продажу вина напівсолодкого рожевого „Ізабелла” за ціною, нижчою від встановлених мінімально роздрібних цін. За ці порушення власнику кафе нараховано фінансових санкцій на суму 18600 грн. та позбавлено ліцензій.

За подібні правопорушення свої ліцензії втратили і регіональні представники двох великих торгівельних мереж.

Втратити ліцензію можна також за продаж алкогольних та тютюнових виробів у невизначених для цього місцях, несплату чергового платежу за ліцензію протягом 30 днів від моменту її призупинення, а також за заявою суб’єкта господарювання. Загалом, у 2012 році анульовано 9,8 тис. ліцензій, про це повідомили у Прес-службі ДПС України, за матеріалами Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here