Головна Економіка Заповідники в 2012 матимуть рекордне фінансування

Заповідники в 2012 матимуть рекордне фінансування

заповідники

заповідникиНа утримання українських заповідників наступного року виділять рекордних 90 млн грн. Про це 13 грудня у Львові на брифінгу повідомив міністр екології та природних ресурсів України Микола Злочевський, пише ЗІК

За його словами, це вперше в історії України виділяються гроші на утримання заповідників. «І я думаю, що частини цих коштів буде достатньо на утримання біосферного резервату «Розточчя», – додав міністр.

Також він зазначив, що наступного року Міністерство хоче «почати займатися твердими побутовими відходами, якими раніше не займалося».

«Ми намагалися у минулому році за рахунок «кіотський грошей» почати будівництво сміттєпереробних заводів. Я впевнений, що в цьому році ми це розпочнемо, і, як мінімум, перше таке будівництво буде в Києві на заводі «Енергія». Також нарешті ми зуміємо, завдяки збільшеному фінансуванню, ввести таку програму як он-лайн моніторинг викидів, що дасть величезний ефект для наповнення бюджету і змусить підприємства-забруднювачі набагато жорсткіше переглянути свої програми щодо реконструкції підприємств», – каже міністр.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here