Головна Економіка Замість вистоювання черг у податковій краще прозвітувати он-лайн

Замість вистоювання черг у податковій краще прозвітувати он-лайн

ноутбук

ноутбукЗа результатами моніторингу звітності, проведеного податковою службою області, встановлено, що у березні 2012 року засобами телекомунікаційного зв’язку прозвітували 95,6% юридичних осіб та 95,1% фізичних осіб платників податку на додану вартість.

Загальний показник подання звітності через e-mail по юридичних та фізичних особах складає 95,5% платників ПДВ. Загалом на кінець 1 кварталу 2012 року в порівнянні до показника за грудень 2011 року рівень подання звітності в електронному вигляді збільшився на 4,3%.

З першого травня 2012 року при Інформаційно-довідковому департаменті ДПС України буде створено центр сертифікації ключів електронного цифрового підпису. Для платників податків електронні ключі стануть безкоштовними. Про це говориться у наказі ДПС України від 23.03.12 №228 «Про утворення Центру сертифікації ключів ДПС України». Тобто всі юридичні та фізичні особи матимуть можливість отримати цей ключ безкоштовно, що дасть змогу платникам для спілкування з податковими органами електронним способом, а також зекономити свій час та кошти.

На даний час електронні ключі видаються не податковими органами, а окремими фірмами. Вартість оформлення електронних ключів становить близько 240 грн на рік.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here