Головна Економіка Грошей нема, відповідь не приймається – Микола Азаров

Грошей нема, відповідь не приймається – Микола Азаров

Азаров

АзаровУряд передбачив витрати на виплати по народженню дитини,враховуючи динаміку народжуваності. Треба сказати – донашої величезної радості – що дітей в 2011 році народилосябільше, ніж розраховували навіть оптимісти.
До кінця року виявилося, що на ці виплати потрібні додатковівитрати. Потрібен ще 1 мільярд гривень, повідомив на своїй сторінці у facebook, Микола Азаров
Уряд терміново внесло зміни до бюджетного розпису. На жаль, деякі час потрібно на узгодження цих змін з ВерховноюРадою – такий закон. Зараз всі процедури виконані. І як мені повідомили у Державному казначействі, гроші вже перераховані в регіони. Тепер справа за оперативною роботою місцевих органів соціального забезпечення. Томудавайте разом контролювати, щоб вони швидко впоралися з цією роботою. Тобто, питання: «грошей ще немає» неприймаються. Повідомляйте мені про такі неправдивихвідмовка, що свідчать про нерозпорядливості – вживемо заходів. Але впевнений, все буде добре, і мами зовсім скороотримають належні суми в повній мірі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here