Головна Економіка Гвинтові компресори

Гвинтові компресори

Гвинтові компресори є найбільш затребуваним видом обладнання для забезпечення роботи інструментів та агрегатів на підприємствах різних сфер промисловості. Компанія «Далгакіран компресор Україна» пропонує гвинтові компресори https://dalgakiran.ua/uk/store/Vintovyie  різної потужності, конструкції та продуктивності.

Конструкція гвинтового компресора

В гвинтових компресорах камера стиснення являє собою простір між двома гвинтовими роторами. Камеру компресору складається з приводного валу, робочого колеса з зовнішніми зубами, робочого колеса з внутрішніми зубами, кришки підшипника, а також відповідного ущільнення вала і підшипника. Принцип роботи класичного масляного гвинтового компресора може бути описаний в кілька кроків:

  1. Повітря всмоктується проходить через фільтр і регулятор всмоктування.
  2. Очищене масло впорскується в стиснене повітря в камері і таким чином забезпечує змазування активних елементів і охолодження.
  3. Стиснене повітря і масляна суміш направляється в резервуар масловіддільника, де осідає більша частина масла і зливається через трубку до гвинтової ступені.
  4. Повітря проходить через фільтр в кінцевий охолоджувач, після чого подається до підключеного обладнання.

В сучасних безмасляних повітряних компресорах газ стискається без герметизації роторів масляною плівкою. Для досягнення високого тиску нагнітання безмасляні гвинтові компресори зазвичай оснащені системою з декількох гвинтових компресорів. Ущільнення під час процесу стиснення досягається завдяки спеціальним виступам по краях спіралі і корпусу гвинтового компресора, а також спеціальному покриттю поверхні обох гвинтів. Характеристики зносу таких гвинтових компресорів визначаються ступенем зносу, який може відбутися протягом часу, зазначеного виробником.

Хоча гвинтові компресори найчастіше виглядають як компресори одноступінчастої конструкції, вони також можуть працювати як багатоступінчасті пристрої. Це досягається шляхом установки, наприклад, двох пар гвинтів в одному корпусі або використання двох окремих корпусів з їх власними гвинтами. Гвинтові компресори використовуються в різних сферах промисловості в діапазоні потужностей 11-250 кВт. Типовий робочий тиск становить 7-13 бар, на практиці межа тиску нагнітання для гвинтових компресорів складає близько 17 бар.

Переваги гвинтових компресорів

Масляні гвинтові компресори відмінно підходять для важких умов експлуатації, а безмасляні пристрої підходять для найвимогливіших галузей, таких як медицина або паперова промисловість, де недопустима присутність масла у повітряній суміші. Сучасні гвинтові компресори забезпечують стиснене повітря високої якості і не створюють високий рівень шуму, тому вони найчастіше вибираються підприємцями, великими виробниками та приватними особами.

Компанія «Далгакіран компресор Україна» пропонує промислове гвинтове компресорне обладнання різного типу. Це можуть бути компактні компресори, для установок з найменшою потребою в стислому повітрі або пристрої з дуже високою потужністю, в яких можна регулювати швидкість обертання. На сайті є одноступінчасті і багатоступінчасті, стаціонарні і мобільні гвинтові компресори с різними технічними характеристиками, які задовольнять потреби будь-якого підприємства.